O nás

 Fotoateliér . Filmové studio . Galerie . Mickroclub . Klub fotografů . Ticking TV . Multimediální škola Ticking Culture

 

Galerie Art e Facta je nové centrum audiovizuální tvorby v Plzni. Multifunkční ateliér nabízí prostor fotografům, filmařům, umělcům, skupinám aktivních občanů, občanským sdružením či klubům, zkrátka všem, kdo touží po kvalitním vzdělání v oboru multimédií. Art e Facta nabídne moderní zázemí, profesionální lektory, kurzy a semináře. Cílem je Plzni nabídnout nové vzdělávací centrum, které bude vychovávat a rekvalifikovat zájemce o fotografii, film a další směry spojené s audiovizuální tvorbou. Art e Facta si hodnoty zakládá na svobodě tvorby s důrazem na moderní design a nejvyspělejší počítačovou technologii založenou na platformách Apple. Jedná se o místo pro každého kreativce, který má touhu svobodně tvořit.

Profesionálně vybavené společenské a studiové prostory jsou také k dispozici pro všechny zájemce o stabilní pracovní zázemí pro svoji činnost a posunout dopředu to, na čem pracujete. Neplatíte nájem, ale na každý měsíc si předplatí členský tarif  a získáte tak, kromě dalších výhod, počet hodin, které můžete strávit v prostoru. Členové pracují "každý na svém", ale přitom nemusí pracovat sami. Záleží jen na Vás. Takový coworking můžete doplňovat setkáváním se svými návštěvami nebo většími schůzkami v prostorách Galerie či vlastním organizováním svých prezentací nebo workshopů.

pronájem-fotoslužby-workshopy-softwareové-zpracování-videa-filmová-produkce-filmová-škola-Ticking-Culture-dokumenty-umění-jako-názor-reklamní-videa-výstavy-vernisáže-společenská-setkání-diskuze-přednášky-MickroClub-využití-ateliéru-využití-technického-vybavení-klubová-setkání-akce-klubové-výhody-pracovní-projekty-a-příležitosti