Svatby

Každou svatbu doprovází jiné zážitky a atmosféra, proto Vám nabízíme čtyři varianty - vyberte si tu, co Vám nejlépe vyhovuje. Ve všech variantách je zahrnutý i druhý fotograf, který fotí obřad spolu s prvním fotografem a mimo obřad prvnímu fotografovi asistuje. Kvalita celkového fotografického prožitku svatebního dne se zvyšuje s délkou času věnovaného fotografování.

 Součástí všech balíčků je:
- koordinační schůzka, kde budete mít možnost sdělit svá přání a představy
- grafické úpravy fotogafií dle všech preferencí (černobílé, barevné, saturace, kolorované, atd.)
- doprava do 10 km
- soukromou webovou galerii fotografií z Vaší svatby na nšem serveru
- zálohu fotografií po dobu 2 let

Uvedené ceny nezahrnují tisk fotografií.

Varianta A - 3.900,- Kč (2 - 3 hod foceni)

• Fotografování obřadu - příchod nevěsty a ženicha
• gratulace
• společné fotky po obřadu

Fotografie dostanete dva dny po obřadu na DVD (100-150 fotek + 30ks uoravené pro tisk)

Varianta B - 5.900,- ( 4 - 5 hod focení)

V ceně je zahrnuta
• doprava fotografa (Plzeň a okolí do 20km), 
• nafocení obřadu, gratulace, 
• oběd a část oslavy. 

Výsledkem je cca 30 společných rodinných fotografií a cca 10 uměleckých fotografií ženicha s nevěstou (popř. s dětmi). Ostatní fotky jsou reportážní, momentky a detaily. Umělecké fotografie ženicha s nevěstou jsou profesionálně vyretušovány. Všechny svatební fotografie (200 – 300 ks) dostanete na DVD do 7 pracovních dní.

Varianta C - 9.900,- (8 - 10 hod focení)

• fotografování ranních příprav ženicha a nevěsty,
•  cesta na obřad, 
• fotografie příjezdu svatebčanů, obřadu, skupinových fotografií, portrétů novomanželů  
• šest hodiny fotografování hostiny

Výsledkem je cca 30 společných rodinných fotografií a cca 10 uměleckých fotografií ženicha s nevěstou (popř. s dětmi). Ostatní fotky jsou reportážní, momentky a detaily. Umělecké fotografie ženicha s nevěstou jsou profesionálně vyretušovány. Všechny svatební fotografie (300 – 400 ks) dostanete na DVD do 7 pracovních dní.

Varianta All Inclusive - 12.900,- - 16.900,- (dohoda na koordinační schůzce)

fotografování "rande" nevěsty a ženicha - předsvatební neformální portréty, ranní přípravy, cesta na obřad, fotografie příjezdu svatebčanů, obřadu, skupinových fotografií, portrétů novomanželů a osm hodin fotografování hostiny

V ceně je zahrnuta doprava fotografa (Plzeň a okolí do 100km), focení příprav nevěsty a ženicha, příjezd na obřad, svatební obřad, gratulace, oběd, celá oslava, noční party. Výsledkem je cca 40 společných rodinných fotografií a 20 uměleckých fotografií ženicha s nevěstou. Ostatní fotky jsou reportážní, momentky a detaily. Umělecké fotografie ženicha s nevěstou jsou profesionálně vyretušovány. Všechny svatební fotografie (400-500 ks) dostanete na DVD do 7 pracovních dní. V ceně jsou i dvě malé fotoknihy pro rodiče nevěsty a ženicha.